Hakkımda

Henüz çocukken temel düzeyde inşaatçı olan babasına yardımcı olmaya başladı. Sektörü tanıdıkça hayaller kurmaya başlayan Barış, aslında sektörün eksiklerini görmeye başlamıştı. Zihnindeki cevher onu sürekli bir adım sonrasını düşünmeye sevk etti, henüz farkında değildi, muhteşem zekası, ticaret bilgisi  ve sıcak kanlılığı ona vizyonunu bağışlamıştı.

Bulunduğu sektörün en büyük eksiği olan "Güven" olgusunu bir kelime olmaktan çıkarmış süreklilik arz eden bir etik değer olduğunu tüm çevresine göstermeyi başarmıştır. Stabil olarak 12 beyaz yaka çalışanlı genel proje düzeninde ortalama 160 çalışanlı bir şirket haline gelme yolunda hızını hiç kesmedi. 

Kim derdiki; 14 yaşındayken hayal kuran o haylaz çocuk bugün Move İç Mimarlık gibi bir firmanın yaratıcısı olacaktı. Bir gün sorduk ; Barış bey yolculuk nasıldı ? " Yol dediğiniz benim hayatım, Hayatım için hep çalıştım..." Henüz çocukken temel düzeyde inşaatçı olan babasına yardımcı olmaya başladı.

       Sektörü tanıdıkça hayaller kurmaya başlayan Barış, aslında sektörün eksiklerini görmeye başlamıştı. Zihnindeki cevher onu sürekli bir adım sonrasını düşünmeye sevk etti, henüz farkında değildi, muhteşem zekası, ticaret bilgisi  ve sıcak kanlılığı ona vizyonunu bağışlamıştı.Bulunduğu sektörün en büyük eksiği olan "Güven" olgusunu bir kelime olmaktan çıkarmış süreklilik arz eden bir etik değer olduğunu tüm çevresine göstermeyi başarmıştır.

Stabil olarak 12 beyaz yaka çalışanlı genel proje düzeninde ortalama 160 çalışanlı bir şirket haline gelme yolunda hızını hiç kesmedi. Kim derdiki; 14 yaşındayken hayal kuran o haylaz çocuk bugün Move İç Mimarlık gibi bir firmanın yaratıcısı olacaktı. Bir gün sorduk ; Barış bey yolculuk nasıldı ? " Yol dediğiniz benim hayatım, Hayatım için hep çalıştım..."

Ekip Çalışması

Ekip Çalışması

Güven

Güven

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Kalite

Kalite